FAQ

Jak to vše začne?

Vše začne tím, že si domluvíme nezávaznou schůzku, na které se vzájemně poznáme. Malinko si Vás „proklepneme“, abychom zjistili Vaší úroveň znalosti cizího jazyka, schopnost porozumět a reagovat. Praktická schopnost použití cizího jazyka je pro nás nejdůležitější. Na základě Vaší úrovně Vám navrhneme vhodný kurz, nebo dle vašeho přání individuální výuku.

Mám možnost se podívat na ukázkovou hodinu?

Samozřejmě. Než nastoupíte do kurzu, přijďte se na jednu hodinu nezávazně a bezplatně podívat. Sami zjistíte, jestli Vám daná skupinka vyhovuje a lektor má příležitost zhodnotit kompatibilitu s daným kurzem. Po první hodině Vás vždy zkontaktujeme a domluvíme se na dalším postupu.

Jaký kurz je pro mě vhodný?

Důležité je si stanovit cíl výuky: Potřebujete se domluvit na dovolené? Budete maturovat z anglického jazyka a nejste si moc jistí? Potřebujete se domluvit v práci se svým zahraničním klientem? Vyřizovat firemní korespondenci a telefonáty? Na všechny tyto potřeby máme vypracovanou metodiku. Společně s Vámi určíme nejvhodnější způsob výuky a tedy i kurz.

Podle čeho učíme?

Na kurzy všeobecné angličtiny používáme učebnice NEW ENGLISH FILE, které se nám líbí svojí formou, podporou na internetu a dalšími doplňkovými možnostmi. Často využíváme materiály, které se zaměřují na reálné situace, reakce a i slovní zásobu. Vybíráme učebnice individuálně pro každou skupinu, podle Vašich představ a cílů.

Máte jinou otázku?

Napište nám

Jazyková škola Speak ČB