Jazykové kurzy

Vyučujeme angličtinu, němčinu, španělštinu a italštinu.

Skupinové kurzy

min. 4, max. 6 studentů ve skupině
17 týdnů - v semestru

cena:
17 x 60 minut - 2890,-
17 x 90 minut - 4150,-

Po domluvě je možné vytvořit uzavřenou skupinku - kde se kurzovné počítá podle počtu studentů

My víme jak a Vy nám řeknete co! Domluvte si s námi schůzku, na které společně zjistíme, co je pro Vás to pravé.

Kontaktujte nás

Dětské kurzy

Hravá angličtina pro nejmenší - tento typ výuky je vhodný pro malé děti. Ty se učí podle situací, obrázků, her a rytmiky. Pracujeme s WOW! English, kde je spousta materiálů, aby si to děti mnohem jednodušeji zapamatovali.

Dětské kurzy - Obrázky a hry jsou skvělým nástrojem i pro větší. Ty se však postupně učí používat různé gramatické jevy, které nejsou izolované, nýbrž jsou propojovány s ostatními znalostmi. Snažíme se, aby děti dokázaly jazyk skutečně použít.

Kurzy pro mládež a dospělé

Jazykové kurzy pro veřejnost - výuka angličtiny pro všechny úrovně - od úplných či falešných začátečníků až po pokročilé. Hry, konverzační otázky, různé situace či obrázky nemusí vyhovovat jenom dětem, ale mohou být skvělé i pro dospělé, aby zapojili různé druhy paměti. To však se liší každého studenta a proto je důležité vybrat správnou skupinu.

Příprava na mezinárodní zkoušky či maturitu - z angličtiny, němčiny a španělštiny. Jejich úspěšné složení nejenom potvrzuje Vaši úroveň jazyka, ale i zjednoduší Váš vstup či postup na trhu práce.

Individuální a firemní výuka

Individuální výuka - je vhodná pro ty, kteří buď mají zvláštní časové možnosti, nebo se chtějí zaměřit na specifické aspekty daného jazyka a nebo jenom prostě se jim líbí, když učitelova pozornost je celou dobu zaměřena na ně. Pokud jste se zde našli, rádi pro Vás zajistíme individuální výukový program.

Firemní kurzy - nabízíme firemní skupinovou či individuální výuku jazyků maximálně přizpůsobenou Vašim požadavkům. Termín, frekvence i náplň záleží jen na naší vzájemné domluvě.

Jazyková škola Speak ČB