Reference

Ve Speak nebudete na angličtinu jen chodit, ale budete se opravdu učit. / Speak je pro studenty kteří se opravdu chtějí něco naučit.
Po letech jiných učitelů a škol se ve Speak začala moje slovní zásoba opravdu rozrůstat a gramatika se zautomatizovala. Jana dokáže neztratit nervy, a i když to vypadá že student nikdy nepromluví, nezačne mluvit za něj, ale odpověď se jí podaří z člověka vykřesat …
Kateřina
Do této jazykové školy již docházím pravidelně 2 x týdně asi 10 let. V průběhu těchto let jsem poznal cca 6 vyučujících, u kterých byla vždy na prvním místě kvalita výuky, ale také aktivní přizpůsobení se mým potřebám a požadavkům, např. zaměření na specifické odbornosti.
Majitelka školy vytváří pro své klienty příjemné prostředí a snaží se vyhovět všem požadavkům ze strany klientely. Její empatický přístup a energie, kterou vkládá do svých aktivit, je pro mě velkým příkladem.
Ota
Ve „spíku“ zlepšuji svojí angličtinu už pátým rokem a je to první škola, kde jsem se konečně „rozespíkovala“. Forma výuky, kdy se stále procvičují znalosti, které už máme a zároveň postupně přichází nové, a to všechno tak, že žádná hodina není stejná, mi naprosto vyhovuje a baví. Je to pestré a přitom stále upevňující a rozšiřující. Jsem ráda, že jsem po mnohaletých pokusech konečně našla, co mi vyhovuje a mé komunikační schopnosti se slyšitelně zlepšují.
Lenka
Na lekce ve Speak mě přihlásila mamka, abych si zlepšil mojí angličtinu. Teď už sem chodím třetím rokem a hodně mě to baví. Hrajeme různé hry, posloucháme nahrávky, vyplňujeme cvičení a zároveň se tím učíme. Pomáhá mi to i ve školní angličtině, protože na lekcích se procvičím a ve škole to pak využiju.
Lukáš
Jazyková škola Speak ČB