O nás

Náš cíl se plní v momentě, když složíte úspěšně zkoušku, dokážete si na dovolené objednat třeba večeři a nebo na Vás promluví cizinec a Vy dokážete zareagovat. Máme radost z každého úspěchu, který učiníte. I malý krok je pro nás důležitý.

Stává se, že i my díky Vám potkáváme nové výzvy. Každý student je jiný a v té individualitě je krása a rozmanitost toho, co děláme. Baví nás se studenty mluvit o jejich představách, zádrhelích a cílech. Konzultovat a dostávat zpětnou vazbu. Zpětná vazba je velmi důležitá, neboť pomáhá ve správném výběru metodiky a následujícím učení.

Časté dotazy

Vše začne tím, že si domluvíme nezávaznou schůzku, na které se vzájemně poznáme. Malinko si Vás „proklepneme“, abychom zjistili Vaší úroveň znalosti cizího jazyka, schopnost porozumět a reagovat. Praktická schopnost použití cizího jazyka je pro nás nejdůležitější. Na základě Vaší úrovně Vám navrhneme vhodný kurz, nebo dle vašeho přání individuální výuku.
Samozřejmě. Než nastoupíte do kurzu, přijďte se na jednu hodinu nezávazně a bezplatně podívat. Sami zjistíte, jestli Vám daná skupinka vyhovuje a lektor má příležitost zhodnotit kompatibilitu s daným kurzem. Po první hodině Vás vždy zkontaktujeme a domluvíme se na dalším postupu.
Důležité je si stanovit cíl výuky: Potřebujete se domluvit na dovolené? Budete maturovat z anglického jazyka a nejste si moc jistí? Potřebujete se domluvit v práci se svým zahraničním klientem? Vyřizovat firemní korespondenci a telefonáty? Na všechny tyto potřeby máme vypracovanou metodiku. Společně s Vámi určíme nejvhodnější způsob výuky a tedy i kurz.
Učebnice vybíráme pro každou skupinku či studenta jednotlivě. Pro malé děti rádi používáme WOW! English kvůli jejich hravé formě. Pro větší studenty dalším krokem mohou být učebnice English File, které se nám líbí svoji formou, podporou na internetu a dalšími doplňkovými možnostmi. Často využíváme materiály, které se zaměřují na reálné situace, reakce a i slovní zásobu.
Napište nám!
Jazyková škola Speak ČB